Aktualności

Autoplatforma i WOŚP 2021

Podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, firma Autoplatforma już po raz czwarty wylicytowała Złotą Kartę ?? Cieszymy się, że mogliśmy znaleźć się w gronie #NajbardziejHojnychDarczyńców z numerem 8!
“Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej”
#Finałzgłową #Autoplatforma #Pomagamy

Kalisz – kolejna placówka!

Miło nam poinformować, że dziś została otwarta kolejna placówka naszej firmy, a już druga w Kaliszu.Zapraszamy wszystkich na ulice 3-go Maja 2 lokal usługowy nr 5. Od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 18:00 oraz sobota w godz. 9:00 – 14:00.
Do Państwa dyspozycji mamy szeroki zakres artykułów szkolnych i biurowych, a już niedługo nowości dla naszych najmłodszych klientów.

Autoplatforma i artykuły papiernicze

Z przyjemnością zawiadamiamy, iż firma Autoplatforma w swojej nowej ofercie posiada szeroki asortyment artykułów papierniczych, biurowych i szkolnych. Pragnąc maksymalnie wesprzeć naszych kontrahentów, oferujemy szereg różnorodnych artykułów, tj.: artykuły plastyczne, kreślarskie, do pisania oraz korygowania, czy też kreatywne. W naszym katalogu odnajdą Państwo produkty zarówno znanych, renomowanych marek, jak i pozycje nowych producentów. Zapewniamy również wysokiej jakości druk i ksero zarówno w kolorze jak, i odcieniach szarości, skanowanie z możliwością zapisu na dowolnym nośniku, bindowanie oraz szereg innych możliwości. Zapraszamy!

Kalisz

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do bliższego zapoznania się z szerokim asortymentem artykułów biurowych w naszych placówce oraz skorzystania z proponowanych usług punktu ksero w Kaliszu – Podmiejska 24C. Atrakcyjne rozwiązania cenowe oraz bogata oferta sprawiają, że naszej firmie zaufało już wielu Klientów! Odwiedź nasz oddział i zapytaj o szczegóły!

Nowy oddział w Lesznie

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasz oddział w Lesznie – Niepodległości 73. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług rejestracji pojazdu oraz akcyzy.

Przypominamy także o naszej nowej ofercie sprzedaży artykułów i materiałów biurowych oraz usłudze punktu ksero. Chcąc poznać pełną gamę produktów, zachęcamy do odwiedzin dowolnej placówki.

Drugi oddział w Poznaniu!

Drodzy Klienci!
Uprzejmie zawiadamiamy, że powołaliśmy nowy punkt ubezpieczeń na ?ul. Mylna 23/11 w Poznaniu.
Dbając o komfort klientów z okolic Piątkowa, informujemy, że w biurze na ul. Karpia 21B również można nabyć ubezpieczenia.
Zapraszamy!

Zmiana lokalizacji w Zielonej Górze

Szanowni Klienci! Mamy przyjemność poinformować, że nasz oddział w Zielonej Górze, zmienił lokalizację na ul. Rzeźniczaka 21B.

Będziemy do Państwa dyspozycji w godzinach 10.00 – 18.00. Zapraszamy do odwiedzin nowej placówki!

Layout

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!