Import pojazdów

Szukasz pojazdu z zagranicy? Dobrze trafiłeś – my Ci pomożemy. Wystarczy, że zapoznasz się z naszymi aktualnymi propozycjami sprzedaży aut

Jak działamy?

 

Wszystkie dostępne w naszej ofercie pojazdy to modele maksymalnie kilkuletnie, o umiarkowanym przebiegu, pochodzące z innych krajów europejskich – przede wszystkim od naszych zachodnich sąsiadów, jak i również z Francji, Holandii czy Belgii. Jeżeli potrzebujesz zamówić dany model auta, możesz skorzystać z indywidualnego zamówienia, dzięki temu możesz kontrolować swój wybór od początku do końca.

Import pojazdów, którym się zajmujemy, to usługa wykonywana dla Klientów o wysokich wymaganiach oraz potrzebach. Dlatego listę dostępnych samochodów przygotowujemy z najwyższą starannością. Dbamy o to, by szeroki wybór nie wpłynął na jakość, z jakiej słynie wykonywany przez nas import samochodów na teren Polski. Wierzymy, że przygotowane przez nas auta będą służyć swoim nowym właścicielom przez wiele lat po ich zakupie.

Z Autoplatformą nie okażesz się stratny!

U nas kupisz auto – zarejestrujesz, oraz naprawisz

Dlaczego warto nam zaufać?

 

Samochody, które sprowadzamy, podlegają kontroli pod kątem technicznym (realizowaną przez wyspecjalizowaną kadrę) przed sprowadzeniem na terytorium Polski. Dzięki temu zyskujesz stuprocentową pewność, że masz do czynienia z produktem zgodnym z opisem, reprezentującym sprawdzoną jakość użytkową.

KONTAKT DO PRZEDSTAWICIELI

221 885 885

Layout

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!