Import pojazdów

Szukasz pojazdu z zagranicy? Dobrze trafiłeś. Wystarczy, że zapoznasz się z naszymi aktualnymi
propozycjami sprzedaży aut.

Jak działamy?

 

Wszystkie dostępne w naszej ofercie pojazdy to modele maksymalnie kilkuletnie, o umiarkowanym przebiegu, pochodzące z innych krajów europejskich – przede wszystkim od naszych zachodnich sąsiadów, jak i również z Francji, Holandii czy Belgii. Jeżeli potrzebujesz zamówić dany model auta, możesz skorzystać z indywidualnego zamówienia, dzięki temu możesz kontrolować swój wybór od początku do końca.

Import pojazdów, którym się zajmujemy, to usługa wykonywana dla Klientów o wysokich wymaganiach oraz potrzebach. Dlatego listę dostępnych samochodów przygotowujemy z najwyższą starannością. Dbamy o to, by szeroki wybór nie wpłynął na jakość, z jakiej słynie wykonywany przez nas import samochodów na teren Polski. Wierzymy, że przygotowane przez nas auta będą służyć swoim nowym właścicielom przez wiele lat po ich zakupie.

Import pojazdów

Kontakt z nami

Określimy razem jakiego samochodu potrzebujesz, wystarczy, że napiszesz do nas.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dobór pojazdu

Pomagamy znaleźć idealne rozwiązanie, zgodnie z tym, czego oczekujesz, nasz przedstawiciel przygotuję najlepszą ofertę dla Ciebie.

Przygotowanie auta

Współpracujemy z firmami, oferującymi auta wysokiej jakości tylko z udokumentowanym przebiegiem. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz atrakcyjne ceny.

Odbiór samochodu

Będziemy monitorować cały przebieg procesu zakupu auta, nie musisz się niczym przejmować, kompleksowo zajmiemy się Twoim autem aż do momentu zarejestrowania w Wydziale Komunikacji.

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie.

 

Samochody, które sprowadzamy, podlegają kontroli pod kątem technicznym  przed sprowadzeniem na terytorium Polski. Dzięki temu zyskujesz stuprocentową pewność, że Twoje auto jest zgodne z opise i reprezentuje sprawdzoną jakość użytkową.

ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Zajrzyj na naszą stronę na portalu OTOMOTO

LINK (w przygotowaniu)

Zadzwoń po numer:
61 111 01 46
lub napisz na:
cars@autoplatforma.pl

Layout

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!