Likwidacja szkód komunikacyjnych

Naprawiamy wszystkie marki pojazdów w autoryzowanych serwisach

Sieć warsztatów blacharsko-lakierniczych

 

Co zapewniamy w ramach świadczonych usług?

Infolinia

tel. 61 111 01 46

24h/7 dni w tygodniu

Oryginalne części

Naprawy dokonywane są wyłącznie na oryginalnych częściach zamiennych.

Rozliczenie bezgotówkowe

Bez względu na ubezpieczyciela

Auto zastępcze

Do Twojej dyspozycji na czas naprawy

Kosztorys

Szczegółowa wycena na podstawie oględzin

Monitoring przebiegu naprawy

Pozostaniemy z Tobą w kontakcie do zakończenia sprawy

.

Jak działamy?

 

Wygodny dostęp do warsztatów oferujących usługi blacharskie na najwyższym poziomie jest niezwykle ważny dla osób wyruszających w długie trasy. Dlatego zadbaliśmy o to, byś, niezależnie od tego, w jakiej części Polski się znajdujesz, do nas miał zawsze masz blisko. Mając na względzie potrzeby i wymagania naszych Klientów, stworzyliśmy stale rozwijającą się sieć partnerskich, autoryzowanych warsztatów, zapewniających również usługi lakiernicze, w całym kraju. Nasi profesjonalni pracownicy przeprowadzają naprawy samochodów oraz wykonują usługi blacharsko-lakiernicze sprawnie oraz dokładnie – a to wszystko po atrakcyjnych cenach.

Rozpoczęcie działań dotyczących likwidacji Twojej szkody komunikacyjnej umożliwia pełnomocnictwo, które określa dane klienta oraz likwidatora. Czynności związane z obsługą sprawy, obejmują w pierwszej kolejności zgłoszenia szkody oraz wyjaśnienia okoliczności wypadku.
Kolejnym krokiem jest przekazanie pełnej dokumentacji sprawy odpowiednim instytucjom takim jak serwis oraz towarzystwo ubezpieczeniowe.
Nasz likwidator, jeżeli zaistnieje potrzeba uzyska, także zgodę z leasingu na naprawę auta w Twoim imieniu, co znacznie przyspieszy proces naprawy pojazdu.

Co jest nam potrzebne?

Szkoda z AC.

  • Dane z dowodu osobistego
  • Dowód rejestracyjny
  • Polisa ubezpieczeniowa

Szkoda z OC.

  • Dane z dowodu osobistego
  • Dowód rejestracyjny
  • Polisa ubezpieczeniowa
  • Oświadczenie lub notatka wydana przez policję

Jeżeli zdarzenie drogowe powstało z winy użytkownika innego pojazdu, likwidacja szkody nastąpi z OC sprawcy. W takiej sytuacji przysługuję Ci pojazd zastępczy na czas naprawy auta. Jeśli szkoda jest realizowana z Twojej polisy autocasco, samochód zastępczy zostanie przyznany w sytuacji, kiedy klient ma wykupiony pakiet assistance. W obu przypadkach zarówno dla szkody całkowitej, jak i częściowej auta zastępcze zostanie przyznane naszemu klientowi. Podczas kolizji, jeżeli pojazd został unieruchomiony z nie Twojej winy, likwidator organizuję także lawetę, która odholuje bezpiecznie auto do warsztatu, który sam oczywiście wybierzesz.

Współpracujemy z autoryzowanymi serwisami w 60-ciu miastach w Polsce, które obsługują wszystkie marki, zachowując gwarancję naprawy. Serwisy te są często siecią naprawczą większości towarzystw ubezpieczeniowych, co znacznie upraszcza procedurę naprawy.

Zostając naszym klientem, zyskujesz pełen obraz przebiegu naprawy. Przekazujemy Tobie informacje, na jakim etapie jest proces naprawy i kiedy jest przybliżony termin odbioru auta.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

 

Obecnie współpracujemy z 60 serwisami znajdującymi się w największych miastach Polski. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do wysokiej klasy usług blacharsko-lakierniczych oraz naprawy samochodu blisko Ciebie, niezależnie od tego, czy znajdujesz się w okolicach Poznania, Zielonej Górze czy na przykład w Kaliszu. Wszystkie placówki partnerskie zostały wybrane z ogromną dokładnością, biorąc pod uwagę kwalifikacje pracowników, nowoczesność używanego sprzętu i oraz szybkość i staranność wykonywania napraw i przeglądów samochodów.

Dokumenty do pobrania

PEŁNOMOCNICTWO
OŚWIADCZENIE VAT
OŚWIADCZENIE O ZDARZENIU DROGOWYM

KONTAKT DO PRZEDSTAWICIELI

biuro@autoplatforma.pl

Layout

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!