Referencje

Inchcape Motor Polska
Dealer BMW

„Kompleksowa obsługa w małej i przyjaznej atmosferze, bez zbędnych formalności. Jasno przedstawiona oferta, a sama usługa wykonana z należytą starannością.  Bardzo dobra współpraca z profesjonalną kadrą Autoplatformy, to długofalowa kooperacja na najwyższym poziomie.”

Cygan Sp. z o. o. Sp. k.
Oddział Toyota Poznań Centrum

„Zlecenia zostają profesjonalnie wykonane, a pracownicy firmy wykazują się wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. Firma Autoplatforma Sp. z o.o., w pełni wykonuję podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem. Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających zawsze maksymalnego wsparcia.”

Auto Compol S.A.  – Autoryzowany Dealer marek Renault i Dacia

„Autoplatforma Sp. z o.o. jest podmiotem, który z powodzeniem spełnia nasze wysokie wymagania, jest godna zaufania i bardzo sprawna w bieżącej realizacji zleceń. Jej oferta i sposób działania jest zdecydowanie godny polecenia.”

Anabo Sp. z o.o. – Autoryzowany koncesjoner Renault

„Zlecone usługi są realizowane profesjonalnie, rzetelnie oraz terminowo. Mamy przy tym pełne zaufanie do pracowników tej firmy, którzy wykazują się dużym zaangażowaniem oraz wysokimi kompetencjami. W trakcie zleconych zadań możemy liczyć na dobry przepływ informacji. Chwalimy sobie fakt, iż jesteśmy na bieżąco informowani w trakcie realizacji bieżących zleceń.”

audi-autoplatforma
bentley-autoplatforma
bmw-autoplatforma
bugatti-autoplatforma
mercedes-autoplatforma
seat-autoplatforma
skoda-autoplatforma
vw-autoplatforma
porsche-autoplatforma
land rover-autoplatforma
lamborghini-autoplatforma
honda-autoplatforma
hyundai-autoplatforma
jaguar-autoplatforma
kia-autoplatforma
mini-autoplatforma
peugeot-autoplatforma
smart-autoplatforma

Layout

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!