Rejestracja pojazdów

Wystarczy, że zadzwonisz do nas. Nasza infolinia pracuje 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dlaczego warto nam zaufać?

 

Rejestracja aut to procedura urzędowa, która odbywa się w Wydziale Komunikacji. By doprowadzić ją do końca, wymagane są odpowiednie dokumenty rejestracyjne, których dobór jest uzależniony od okoliczności, w jakich kupujemy nasz pojazd. Na zgłoszenie nabycia od daty zakupu widniejącej na umowie czy fakturze właściciel auta ma 30 dni, ale warto ten proces zakończyć znacznie szybciej, bo przekroczenie terminu grozi karami finansowymi.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, na nasza wykwalifikowana kadra pracowników, działająca 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, przejmie obowiązki narzucone przez prawo polskie, takie jak tłumaczenia dokumentów samochodowych. W przypadku, gdy pojazd jest importowany, podejmiemy się również zakończenia odpowiednich procedur związanych ze sprawami takimi, jak np. akcyza samochodu.

Rejestrujemy dla

SALONÓW

KOMISÓW

OSÓB PRYWATNYCH

FIRM

Rejestracja samochodu to procedura urzędowa

Przekroczenie terminu grozi karami finansowymi!

Czy rejestracja samochodu może wydawać się prostą sprawą?

 

Wystarczy zebrać odpowiednie dokumenty, wybrać się do odpowiedniego urzędu i poczekać w kolejce. Każdy kierowca mający własny samochód musi przejść ten proces. Ale czy na pewno? Obecne ustawodawstwo, oprócz tego, że narzuca wymóg zgłoszenia nabycia pojazdu, otwiera furtkę dla tych, którzy nie mają siły, chęci bądź czasu na osobistą wędrówkę w tej sprawie. Z pomocą przychodzimy my – specjaliści Autoplatformy, dla których rejestracja pojazdów nie ma żadnych tajemnic. Pomagamy w dopełnieniu formalności przy rejestracji nowego pojazdu z salonu, przerejestrowaniu samochodu zarejestrowanego na terytorium RP oraz przy rejestracji samochodu z zagranicy. Nie musisz stać w długich kolejkach, z których słyną polskie urzędy – załatwimy wszystkie sprawy w Twoim imieniu.

KONTAKT DO PRZEDSTAWICIELI

601 954 216

Layout

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!